Blog > Komentarze do wpisu

Jak wywalczyć dodatkowy metr w kuchni?

- wywalić krzesełko do karmienia :)

Mieliśmy w połowie września ruszać w ostatnią wakacyjną turę. Nie chodzi nawet o dzieci, czy o mnie, bo my tych wakacji mieliśmy sporo, ale o Diabla, któremu marzyły się dwa tygodnie leżenia plackiem na Złotych Piaskach... Niestety koniec końców nie jedziemy. Wciągnął nas wrzesień, szkoła i zapisy na te wszystkie zajęcia. Poza tym nic nie wyszło z naszych planów remontowych i czujemy, że to wciąż nad nami wisi. Może wygramolimy się do dziadków pod koniec września i to będzie ta uzupełniająca kanikuła.

Dziś jakby nie było odebrałam paszport Mieszka. Zgodnie z ustawą z 12 sierpnia tego roku, dzieci mają mieć tylko paszporty 5 letnie, a nie roczne. Więc będzie już miał. W przyszłym roku trzeba będzie natomiast wyrabiać Łuczy :)

Tryptyk z limem

I tak będzie teraz do siódmego roku życia straszył podbitym okiem :) Fluid nieco pomógł, choć Mieszko u fotografa walczył z korektorami i ze mną...

piątek, 14 września 2012, lemon-granita
Komentarze
2012/09/17 08:17:12
ja właśnie dziś podjęłam decyzję, że nie czekam na dobre zdjęcie, robię sobie cokolwiek i składam papiery o dowód i prawo jazdy. Od 6 lat mam nowe nazwisko, a dokumenty stare ;) a na tych zdjęciach i tak się zawsze tak samo wychodzi. Tak samo ŁADNIE ma się rozumieć ;)

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers